antalyalezzetleri.com

Ünlü şair Cemal Süreya şöyle diyor;

“Yemek yemek üstüne ne düşünürsünüz bilmem

Ama kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı”

 

haberin devamı >>
antalyacityzone.com

Yöresel ve ithal gıdaların hem tadım, hem de perakende sunum merkezi. Gerçekten her ürün birbirinden lezzetli.

 

haberin devamı >>
antalyasehri.com

Fener mahallesinde, Ekol Gurme Şarküteri ismiyle bir kahvaltı salonu olduğunu şans eseri farkettik. İyiki de farketmişiz, geniş lezzetlerle sunum yapılan ve bu sunumların hemen hepsi kahvaltı çeşidi olması belki de antenlerimizi çalıştırmıştır :)

 

haberin devamı >>
antalyaface.com

İthal ve yöresel ürünlerin perakende de yer alması ve Antalyalıların bu ürünlerle buluşması için böyle bir konsept geliştiren Mustafa Akyüz, Ekol Gurme’de ki tüm ürünlerin yöresinde bizzat görerek, tadılarak, incelenerek özenle seçildiğini ifade ediyor. Ekol Gurme, ithal ürünleri ithal eden Ekol Gıda’nın da ortağı olduğu, alanında profesyonel bir yapının devamıdır.

 

haberin devamı >>
gazetea24.com

female ANTALYA'NIN EN İDDİALI CHEESECAKE' İ EKOL GURME' DE Açıldığı günden bugüne, kısa zamanda, Antalya'nın en seçkin şarküterilerinden biri olan Ekol Gurme'de tüm ürünler, yöresinde tadılarak, incelenerek, özenle seçiliyor.

 

haberin devamı >>
dijimecmua.com

www.ekolgurme.com Female dergisinin Temmuz 2013 döneminde yayınlanan 105. sayısının 37. sayfasında geçmektedir.

 

haberin devamı >>
antalyaburada.com

Mevlevi Tatlısı’nın Antalya’daki satış noktası olan Ekol Gurme’nin işletmecisi Mustafa Akyüz, Mevlevi Tatlısı’nın yüzyıllar öncesine dayanan tarihi hakkında bilgi verdi. Akyüz, “Mevlevi Tatlısı Çanakkale'nin Gelibolu İlçesi’nde yer alan Mevlevihane'nin 2004'te restorasyonunun tamamlanmasının ardından gün yüzüne çıkarılan bir tatlıdır. Mevlana’nın kurduğu Mevlevilik Felsefesini yaymak yaşatmak için o dönemde birçok Mevlevihane yapılmış.

 

haberin devamı >>
antalyamagazin.com

Turkish Airlines Antalya Genel Müdürü Ömer Durna, "Çok değerli dostum Hüsamettin Oğuz, eşimle kahve içmek üzere uğradığımız EKOL Gurme´de hazırlatmış olduğunuz sürpriz doğum günü kutlaması için gerçekten size orada bulunan ve bu anı bizlerle paylaşan kıymetli dostlara şükranlarımı sunuyorum. İyi ki varsınız... Saygı ve sevgilerimle" notu ile bu fotoğrafı sosyal medyada paylaştı.

 

haberin devamı >>
antalyacity.ru

Если придерживаться утверждения: «Мы то, что мы едим», то выбор качества продуктов становится главенствующим. Разнообразие овощей, фруктов, зелени, свежей рыбы и мяса в магазинах и на рынках Анталии будоражит умы не только приверженцев здорового питания, но всех, кто любит вкусно поесть.

 

haberin devamı >>
dha.com.tr

ANTALYA'da şarküteri kültürüne yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan Ekol Gurme, Mustafa Akyüz önderliğinde ortakları Cüneyt Kuru, Müslim Kahveci, Önder Bilen ve Ahmet Kılıç'ın yaklaşık 6 aylık çalışmasının ardından faaliyete girdi.

 

haberin devamı >>
gunhaber.com.tr

Antalya'da şarküteri kültürüne yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan Ekol Gurme, Mustafa Akyüz önderliğinde ortakları Cüneyt Kuru, Müslim Kahveci, Önder Bilen ve Ahmet Kılıç'ın yaklaşık 6 aylık çalışmasının ardından faaliyete girdi.

 

haberin devamı >>
fullantalya.com

Ünlü şair Cemal Süreya şöyle diyor;

“Yemek yemek üstüne ne düşünürsünüz bilmem

Ama kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı”

 

haberin devamı >>
antalyamagazin.com

SM Klinik´in sahibi Sibel Malkoç´u Ekol Gurme´den çıkarken görüntüledik.

Sağlıklı beslenmeye özen gösterdiğini ve sabah kahvaltısını atlamamaya çalıştığını belirten Sibel Hanım, misafirlerine organik ve taze ürünleri sunduğu için Ekol Gurme´yi tercih ettiğini söyledi.

 

haberin devamı >>